meta content='De boekenfabriek: Mijn persoonlijke website met recensies en overzichten van spannende en fantasievolle boeken voor jeugd, YA en volwassenen' name='description'/ meta content='recensies, boeken, boekenrecensies' name='keywords'/ meta content='Anneke van Ieperen' name='Author'/> meta content='boekenfabriek@gmail.com' name='Email'/ meta content='all' name='robots'/ meta content='Netherlands' name='country'/ De boekenfabriek: Gelezen in 2020

Gelezen in 2020

A

M.J. Arlidge - Wat jij niet ziet (Love Is Blind)
M.J. Arlidge - Alles in de wind (No Way Back)

B

Alice Bakker - Jouw spel, mijn regels
Leigh Bardugo - De verminkte koning, Nikolai #1 (King of Scars)
J.D. Barker - Vergeef me, 4MK #3 (The Sixt Wicked Child) 
Robert Beatty - Serafina en de zeven sterren, Serafina #4 (Serafina and the Seven Stars)
Michael Berg - Ik zie je 
Lieve van den Berg - Juf Zebrahoed 
Sarah Rees Brennan - Grimmige avonturen van Sabrina, Seizoen van de heks (The Season of the Witch)


C


Joanne Carlton - Hell City
Caja Cazemier - Roes
Daniel Cole - De wolven, Fawkes & Baxter #3 (Endgame)
Suzanne Collins - De ballade van slangen en zangvogels, De hongerspelen #0 (The Ballad of Songbirds and Snakes)

D

Marieke Damen - Stilleven
Jolanda van Dijk - De tovernies
Diverse auteurs - Dood door onschuld


F

Sebastian Fitzek - De patiënt (Der Insasse)
Yvonne Franssen - Kamer 305 
Cornelia Funke & Guillermo del Toro - Pans labyrint (Pan's Labyrinth)

G

Mark de Groot - Het zoekavontuur van Geenhoorn


J

You-Jeong Jeong - Een goede zoon ( 종의 기원)


K

Karin Kallenberg & Dimitri van Hove - De orde 
Un-Su Kim - De plotters (설계자들)
Mick Kitson - Sal (Sal) 
Pieter KoolwijkGozert


L

Jeremy Lachlan - Doolhof der dimensies, Jane Doe #1 (Jane Doe and The Cradle of All Worlds)
Kim Liggett - Het schaduwjaar (The Grace Year)
Jamie Littler - IJshart,Frostheart #1(Frostheart)
Damien Love - Robotjacht, Monstrous Devices #1(Monstrous Devices) 
Sam Lloyd - Het geheugenwoud (The Memory Wood)



M

Sarah J. Maas - De glazen troon, De glazen troon #1 (Throne of Glass)
Cis Meijer - De geheime test, Team 3 #1
Jennefer Mellink - Opgepast!
Tica Morgan - Volkerak, Mooie Moorden #5
Miss Moss - Sjef de kliniek
Mirjam Mous - De kolonie, H@ck #2

N

Anya Niewierra - Het bloemenmeisje
Tjerk Noordraven 
  • Het schedelrijk, De engste serie ooit #4
  • De geest van de meesterdief, Giel en de geesten #1


O

Mirjam Oldenhave - Mees Kees: Hoppa!



P

Sandra J. Paul - Kwijt
Mijke Pelgrim - Dex, over school en andere ellende, Dex #1
Mijke Pelgrim - Dex, over vrienden en andere bagage, Dex #2
Tom Pollock - Wit konijn, rode wolf (White Rabbit/Red Wolf)

R

Michael Reefs - Het verdwenen eiland Kivamba, De Tempeljagers #1
Meg Rosoff - Goeie ouwe George (Old Dog McTavish)
Katherine Rundell - Sophie op de daken (Rooftoppers)

S

Karin Slaughter - Verzwegen, Will en Sara #10 (The Silent Wife)
Nadine Swagerman - Maar ik ben jou niet

T

Tom Thys - De gruweltoren
Suzanne van Tilburg - LINK

U

Un-Su Kim - De plotters ( 설계자들)

V

Jens Vern - De macht van K. 



Jesse van Willigenburg - Verraad, Mianara #1


Geen opmerkingen:

Een reactie posten