Gelezen in 2018


A
Lona Aalders -  Bullet journaling: zo doe je dat!
M.J. Arlidge - Schuitje varen, Helen Grace #6,5 (Running Blind)

B
Hayley Barker - Showstopper (Showstopper) 
Robert Beatty - Serafina en het versplinterde hart, Serafina #3 (Serafina and the Splintered Heart)
Dieuwertje Boeren & Linda van de Pol - Alleen als je durft
Annemarie Bon - Challenge
Alexandra Bracken - De overlevenden, The Darkest Minds #1 (The Darkest Minds)
Alexandra Bracken - Onvergetelijk, The Darkest Minds #2 (Never Fade)
Alexandra Bracken - Een onzeker licht, The Darkest Minds #3 (In The Afterlight) 
Eva Burgers - Complot
Graeme Macrae Burnet - De verdwijning van Adèle Bedeau (The Disappearance of Adèle Bedeau)

C
Lee Child - Op doorreis, Jack Reacher #22,5 (No Middle Name)
Cassandra Clare - Kronieken van de academie voor Schaduwjagers (Tales from the Shadowhunter Academy)
Cassandra Clare - Schaduwheer, De duistere machten #2 (Lord of Shadows)
Ernest Cline - Ready Player One (Ready Player One)
Pauline Coenen - Struis is struis
Daniel Cole - Marionet (Hangman)
Ally Condie - Matched, De Unie #1 (Matched)
Ally Condie - Crossed, De Unie #2 (Crossed)
Ally Condie - Reached, De Unie #3 (Reached)
Pat Craenbroek - Uitgebroed


D
Angelique van Dam - Een vriend zonder tanden
Angelique van Dam - Joehoe! Ik wil een koe
Daphne Deckers - Sterrenstof
Cara Delevingne - Spiegel (Mirror, Mirror) 
Mark van Dijk - Het mysterie van de Poldergruwel
Victor Dixen - Phobos³ (Phobos³) 
Petra Doom - Een kracht ontwaakt, Overstekers #1 
Jozua Douglas - De eilandenruzie
Sophia Drenth - Verlossing, Bloedwetten #2
Sophia Drenth - Kleine moordenaar
Sophia Drenth - Zwart hart

F
Rients Faber - Kampeeravontuur 
Pieter Feller en Tiny Fisscher - Clara

G
Neil Gaiman - Noorse goden (Norse Mythology)
Neil Gaiman - De slaapster en de spintol (The Sleeper and the Spindle)
Gustaaf Glibber - De monsterkermis, Monster en Co. #1 
Angela Goené - Noor en Nijn

H
Jane Harper - Wildernis (Force of Nature) 
Jack Heath - 300 minuten (300 Minutes of Danger)
Mirjam Hildebrand - De kracht van velen, Voorlopers #2
Harman Hoetink - Ko met de vlo 


J
Liesbeth Jochemsen - Het goud van de gelaarsde kat


K
Karin Kallenberg & Dimitri van Hove - Penitenza
Lauren Kate - Het verraad van Natalie Hargrove (The Betrayal of Natalie Hargrove)
Jess Kidd - Het huis van de verzamelaar (The Hoarder)
Stephen King - De buitenstaander (The Outsider)

Cecile Korevaar - Wat jij niet weet
Torben Kuhlmann - Armstrong (Armstrong)
Torben Kuhlmann - Lindbergh (Lindbergh)

L
M.G. Leonard - Keverhelden, The Battle of the Beetles #3 (Battle of the Beetles)
Martine Letterie - Nooit meer thuis
Ted van Lieshout - Schuldig kind
Lesley Livingston - Onoverwinnelijk, Onverschrokken #2 (The Defiant)

Alexandra Penrhyn Lowe - Leeuwenhart, De laatste wachter #4

Karin Luttenberg - Handlettering doe je zo

M
Clare Mackintosh - Valse hoop (Let Me Lie)
Tahereh Mafi - Welkwoud (Whichwood)
Taran Matharu - De nieuweling, The Summoner #1(The Novice)
Cis Meijer - Knock-out
Jennefer Mellink - Vermoorde onschuld
Marissa Meyer - Winter, The Lunar Chronicles #5 (Winter)
Marissa Meyer - Alter Ego, Renegades #1 (Renegades)
Eva Monté - De mooiste tijd van je leven
Bertina Mulder - De rode magneet 
Hay van den Munckhof - Ayla

N
Tjerk Noordraven - Het nieuwe spookhuis, De engste serie ooit #1
Tjerk Noordraven - De Transsylvanië Express, De engste serie ooit #2
Tjerk Noordraven - De horrorhoeve, De engste serie ooit #3
Selma Noort - En de zee kwam door de brievenbus

P
Sarah Pinborough - Het dodenhuis (The Death House)
Joyce Pool - Het kompas
Maria Postema - Dertiendagh

R
Michael Reefs - Bram en het Zoldermysterie 
Lynn Robin - Insomnia, De slaapwandelaar #1
Veronica Roth - The Fates Divide, Carve The Mark #2 (The Fates Divide)



S
Nicola Slater - Fijne verjaardag voor jou! (Happy Birthday To You!) 
Karin Slaughter - Gespleten (Pieces of Her) 
Annejoke Smids - Bloedzusters
Maren Stoffels - Escape Room 
Samantha Stroombergen - De witte kamer 
Jonathan Stroud - Het lege graf, Lockwood & co #5 (The Empty Grave)

T
Geir Tangen - Het meesterwerk (Maestro)
Natasza Tardio - Afgesloten
Anita Terpstra - Vonk
Chinouk Thijssen - Fataal spel
Lisa Thompson - De nachtlantaarn (The Light Jar)
C.J. Tudor - De krijtman (The Chalk Man)

V
Oli Veijn - Initiatie, De orde van de poortwachters #1

Geen opmerkingen:

Een reactie posten