Recensies



Daniëlle Bakhuis - De eliminatie
Alice Bakker - Slapen doen we morgen weer

Leigh Bardugo - List en leugens (Six Of Crows)
Leigh Bardugo - Kraai & koninkrijk (Crooked Kingdom)
Hayley Barker - Showstopper (Showstopper)
Belinda Bauer - De schitterende doden (The Beautiful Dead)
Robert Beatty - Serafina en de zwarte mantel (Serafina and the Black Coat)
Robert Beatty - Serafina en de kronkelstaf (Serafina and the Twisted Staff)
Simon Beckett - De geur van sterfelijkheid (The Chemistry of Death)
M.A. Bennett - S.T.A.G.S.
Lieve van den Berg - Reizende poefjes
Stella Bergsma - Pussy Album
Jobien Berkouwer - Zomermeisjes 
Anja van Biene - Niet mijn familie
Anne Blankman - Gevangene van de nacht (Prisoner of Night and Fog)
Sanne de Bock - Verraad
Marelle Boersma - Ik volg je
Christine Bols - Dancer 
Sharon Bolton - Blijf waar je bent (Lost)
Alexandra Bracken - De overlevenden (The Darkest Minds)
Alexandra Bracken - Onvergetelijk (Never Fade)
Alexandra Bracken - Een onzeker licht (In The Afterlight)
Steinar Bragi - De hoogvlakte (Hálendið) 
Patricia van der Broek - Dodelijk bedrog
Patricia van der Broek - Belast verleden
Elizabeth Brundage - Alles houdt op te bestaan (All Things Cease To Appear) 
Vera Buck - Runa (Runa) 
Graeme Macrae Burnet - Zijn bloedige plan (His Bloody Plan) 
Graeme Macrae Burnet - De verdwijning van Adèle Bedeau (The Disappearance of Adèle Bedeau)

C
Chelsea Cain - Verlangen (Let Me Go)
M.R. Carey - Het meisje met alle gaven (The Girl With All The Gifts)
James Carol - De poppenspeler (Broken Dolls)
Sterre Carron - Gotcha! 
Joelle Charbonneau - Aan het hof van Eden (Dividing Eden)
Cassandra Clare - De kronieken van Bane (The Bane Chronicles)
Cassandra Clare - De kronieken van de academie voor Schaduwjagers (Tales From The Shadowhunter Academy)
Emma Cline - De meisjes  (The Girls)
Ernest Cline - Ready Player One
Harlan Coben - Gevonden (Found)
Harlan Coben - De verbeelding (Fool Me Once)
Pauline Coenen - Struis is struis
Daniel Cole - Ragdoll (Ragdoll)
Daniel Cole - Marionet (Hangman)
Ally Condie - Matched (Matched)
Patricia Cornwell - Zuurstof (Dust)


Daphne Deckers - Sterrenstof
Yvonne Deinert - Rauw
Cara Delevingne - Spiegel (Mirror, Mirror) 
Karin Descendre - Leid ons niet in bekoring
Mark van Dijk - Het mysterie van de poldergruwel
Diverse auteurs - Historische verhalen: Korte verhalen uit de Gouden Eeuw
Victor Dixen - Phobos² 
Victor Dixen - Phobos³
Petra Doom - Een kracht ontwaakt 
Sophia Drenth - Vonnis 
Sophia Drenth - Verlossing
Kerry Drewery - Cel 7 (Cell 7)

E
Katrien van Effelterre - Levend aas
R.J. Ellory - Broedertwist (Mockingbird Songs)
Lissa Evans - Wode Weus en de Wieze Walla's (Wed Wabbit)

F
Rients Faber - Kampeeravontuur
Pieter Feller en Tiny Fisscher - Clara 
Helen Fitzgerald - Verloren dochter (Viral)
Sebastian Fitzek - Afgesneden (Abgeschnitten)
Sebastian Fitzek - Passagier 23 (Passagier 23)
Iris Fontijn - Het bloedverbond

G
Ellen G. - Manzanilla
Ellen G. - Zerk
Alison Gaylin - In het donker (Into The Dark)
Tamara Geraeds - Echo
Tess Gerritsen - Sterf twee keer (Die Again)
Marina Gessner - De afstand tussen jou en mij (The Distance From Me To You)
Martine Glaser - Zie me, hoor me
Gustaaf Glibber - De monsterkermis

H
Abigail Haas - Bedrog (Dangerous Boys)
Francesca Haig - Vuurpreek (The Fire Sermon)
Shannon Hale - Ganzenmeisje (Goose Girl)
Jane Harper - De droogte (The Dry)
Jane Harper - Wildernis (Force of Nature)
Corine Hartman - Glashard
Paula Hawkins - Het meisje in de trein (The Girl On The Train)
Suzanne Hazenberg - De debutant
Edward Hendriks - Gezworen vrienden 
Mary Higgins Clark - Onder mijn huid  (I've Got You Under My Skin)
Mirjam Hildebrand - Voorlopers 
Mirjam Hildebrand - De kracht van velen
Harman Hoetink - Ko met de vlo
Bronja Hoffschlag - De dode kamer
Bronja Hoffschlag - De Skinner methode
Loes den Hollander - Voorbedacht 
Loes den Hollander - Schijnvertoon 
Monique Hoolt - Tamar
Lydia van Houten - Het vervloekte huis 
Lydia van Houten - Prooi

J
Peter James - Schijndood (Not Dead Yet)
Liesbeth Jochemsen - Het goud van de gelaarsde kat
J.K. Johansson - Laura (Laura)

K
Karin Kallenberg en Dimitri van Hove - B.B.
Mons Kallentoft - Verslaafd (Bambi)
Xenia Kasper - Nemesis
Lars Kepler - Stalker (Stalker)
Lars Kepler - Jager ( Kaninjägaren)
Jess Kidd - De laatste riten (Himself)
Stephen en Owen King - Schone slaapsters (Sleeping Beauties)
Shannon Kirk - Methode 15/33 (The Method)
Cecile Korevaar - Wat jij niet weet
Mary Kubica - Zo'n lief meisje (Pretty Baby)


M.G. Leonard - Keverjongen (Beetle Boy)
M.G. Leonard - Keverkoningin (Beetle Queen)
Martine Letterie - Nooit meer thuis
Ted van Lieshout - Gbr.
John Ajvide Lindqvist - Hemelstrand (Himmelstrand)
Mariette Lindstein - De sekte (Sekten på Dimön)
Elizabeth Little - Lieve dochter (Dear Daughter)
Lesley Livingston - Onverschrokken (The Valiant)
Marie Lu - Warcross (Warcross)

M
Sarah J. Maas - Hof van doorns en rozen (A Court Of Thorns And Roses)
Sarah J. Maas - Hof van mist en woede (A Court Of Mist And Fury)
Stuart MacBride - De vermisten en de doden (The Missing And The Dead)
Clare Mackintosh - Mea Culpa (I Let You Go)
Tahereh Mafi - Welkwoud (Whichwood)
Isa Maron - IJskoud
Isa Maron - Eindspel 
Geraldine McCaughrean - Where the World Ends 
Katharine McGee - Duizelingwekkende hoogte (The Dazzling Heights)
Ian McGuire - Het noordwater (The North Water)
Laura McHugh - Het gewicht van bloed (The Weight Of Blood)
Sophie McKenzie - Vertrouw op mij (Trust In Me)
Cis Meijer - Knock-out
Marissa Meyer - Cinder (Cinder)
Jen Minkman, Marieke Veringa en Lis Lucassen - In opstand
Lily Mitchell - One For The Birds
Rom Molemaker - De kleur van bloed 
Bertina Mulder - De rode magneet
Guillaume Musso - Het meisje uit Brooklyn (La fille de Brooklyn)

N
Bianca Nederlof - Ongrijpbaar
Jo Nesbø - Middernachtzon (Mere Blod)
Nele Neuhaus - Moordvrienden (Mordsfreunde)
Stuart Neville - Het bloed kruipt (Those We Left Behind) 
Juultje van den Nieuwenhof - Disconnect
Tjerk Noordraven - Het nieuwe spookhuis 
Tjerk Noordraven - De Transsylvanië express
Tjerk Noordraven - De horrorhoeve

P
Tim Parks - De kunst van het moorden (Painting Death)
Alexandra Penrhyn Lowe - Nachtrijder
Alexandra Penrhyn Lowe - Leeuwenhart
Sarah Pinborough - 13 minuten (13 Minutes)
Sarah Pinborough - Het dodenhuis (The Death House)
Nienke Pool - Yin en Yang 
Maria Postema - Dertiendagh 

R
Dolores Redondo - Dit alles zal ik je geven (Todo esto te daré)
Michael Reefs - Bram en het zoldermysterie
T.R. Richmond - Wat ze naliet (What She Left)
J.D. Robb - Plechtig vermoord (Ceremony In Death)
Lynn Robin - Insomnia
Veronica Rossi - Riders en Zoeker (Riders en Seeker)
Veronica Roth - Carve the Mark (Carve the Mark)
Veronica Roth - The Fates Divide (The Fates Divide)
Ilse Ruijters - Later als ik dood ben
Jeanne Ryan - Nerve (Nerve)


Sarah Schmidt - Kijk wat ik gedaan heb (See What I Have Done)
Victoria Scott - Titans (Titans)
Nicola Slater - Fijne verjaardag voor jou!
Karin Slaughter - Verborgen (The Kept Woman)
Karin Slaughter - Goede dochter (The Good Daughter)
Karin Slaughter - Gespleten (Pieces of Her)
Marlies Slegers - Vijftien
Pam Smy - Thornhill (Thornhill) 
Joyce Spijker - In de familie
Maggie Stiefvater - The Raven King
Maren Stoffels - Escape Room
Allan Stratton - De honden (The Dogs) 
Jonathan Stroud - De schreeuwende wenteltrap (The Screaming Staircase)
Jonathan Stroud - De fluisterende schedel (The Whispering Skull)
Jonathan Stroud - De jongen met de lege ogen (The Hollow Boy)
Jonathan Stroud - De vlammende geest (The Creeping Shadow)
Arno Strobel - De doodskist (Der Sarg)
Erik Axl Sund - Lichamen van glas (Glaskroppar)

T
Sabaa Tahir - Heerschappij van de maskers (An Ember In The Ashes)
Geir Tangen - Het meesterwerk (Maestro)
Ania Terpstra - Samen
Anita Terpstra - Vonk
Chinouk Thijssen - Fataal spel 
S.K. Tremayne - Vuurkind (Fire Child)

V
Vivian Vande Velde - 23 minuten (23 minutes)
Oli Veyn - De orde van de poortwachters
Esther Verhoef - Lieve mama
Jet van Vuuren - Het chateau
Daan en Thomas Heerma van Voss - Ultimatum

W
Wendy Walker - Het Cassandra-effect (Emma In The Night)
Esther Walraven - Daan & Nadia
Jess Walter - Als het graf zwijgt (Over Tumbled Graves)
Ruth Ware - De vrouw in suite 10
Anna Woltz - Gips
Tom Wright - Merel (Blackbird)


Rick Yancey - De laatste ster (The Last Star)

Geen opmerkingen:

Een reactie posten